Chomoutov : Horka 2:0 (0:0)

Střelice : Chomoutov 2:3 (1:3)

Chomoutov : Těšetice 3:2 (2:2)

Chomoutov : Lužice 1:1 (0:1)

Hodnocení:     Snad nikdo si nepamatuje, kdy měli chomoutovští muži tak skvělý podzim. Čtvrté místo v tabulce, bilance 6 – 7 – 1 , skóre 30:22 a 25 bodů. Především jediná prohra ze čtrnácti utkání je obdivuhodná. Abychom zase jen nechválili, tak polovina zápasu skončila dělbou bodů, ke které minimálně ve třech zápasech nemuselo dojít. Jedním z případů je hned první utkání hrané v Lužicích, kde se Chomoutov v deseti rval o vítězství a v závěru utkání za stavu 1:1 neproměnil jasnou šanci. Druhý zápas v Újezdě skončil bez branek. V domácím zápase proti rezervě Bohuňovic zase nestačili fyzicky a houževnatý soupeř vydřel v Chomoutově bod. To bod z Příkaz měl po zápase cenu zlata, když v nastaveném čase naši hráči vyrovnali na 2:2.  Dobře rozehrané utkání proti lídru soutěže Července skončilo debaklem. Na první branku L. Sedláře z úvodu zápasu odpověděli hosté z Červenky pěti góly a debakl doma byl na světě. Prvního vítězství se Chomoutov dočkal o týden později v Hlubočkách. Poté nás čekala doma neoblíbená Nová Hradečná. Festival neproměněných šancí a neodpískání dvou pokutových kopů, to vše za přítomnosti pana rozhodčího Ženožičky má většina ještě v živé paměti, proto jej netřeba hodnotit. Duel v Nemilanech kluci otočili z nepříznivého výsledku 0:1 na 2:1, ovšem proměněná penalta Nemilan v závěru znamenala další dělbu bodů. Šestá plichta pasovala Chomoutov na remízového krále tabulky. Převrat podzimu nastal v zápase se Štarnovem. Než se naši hráči nadechli prohrávali 2:0 a vypadalo to na další domácí nálož. Kluci ovšem ukázali bojovnost a srdce týmu a do poločasu vyrovnali. Po půli přišla demolice štarnovského týmu, který si odvezl celkem šest kousků. Poté přišlo pět vyhraných zápasů v řadě, což katapultovalo Chomoutov na třetí místo v tabulce. Výhra 3:0 v Nedvězí, 2:0 v důležitém derby s Horkou, 3:2 na půdě nepříjemných Střelic a 3:2 s Těšeticemi. Poslední zápas podzimu přichází remíza v poměru 1:1 v předehrávce s Lužicemi. Celkově tak lze hodnotit podzim jako úspěšný.

Střelci: Sedlář Lubomír             8