Výsledky všech oddílů FK SOKOL CHOMOUTOV

12.10.2011 20:33
Muži překvapili v Nedvězí

SFK NEDVĚZÍ : FK SOKOL CHOMOUTOV   0:3 (0:0)

Chomoutovští muži překvapili a po urputném boji, kdy jak domácí, tak hosté toužili po vítězství se podařilo právě našemu družstvu prvním golem přiklonit misky vah na naši stranu. Druhý gol znamenal prolomení utkání v náš prospěch a proto si před důležitým duelem s AUTODEMONTEM připisujeme důležité 3 body a potřebné sebevědomí! Za hosty se trefili dvakrát L. Sedlář a T. Pavlík.

Dorost neudržel vedení v derby s Horkou

FK AD HORKA N. / M.: FK SOKOL CHOMOUTOV   1:1 (0:1)

Naši dorosti nepodali tak přesvědčivý výkon jako v předešlých utkáních a i přes vedení 1:0 si nedokázali utkání pohlídat a se sousední Horkou tak remizovali 1:1. Za hosty se trefil Pospíšil

Starší žáci prohráli na půdě olomouckého Milána

FK NEMILANY : FK SOKOL CHOMOUTOV   4:0 (2:0)

Starší žáci nastupovali v neděli za nepříznivého deštivého počasí na půdě vedoucích Nemilan, které dosud neztratili ani bod. Domácí hráči během prvních minut dokonale zaskočili chomoutovskou obranu parádním brejkem a postarali se tak o vedení 1:0. Do poločasu se podařilo domácím přetavit jeden z mnoha útoků v dvoubrankový náskok. Jen díky nepřesným zakončením a díky skvělým zákrokům našeho brankáře se odcházelo do kabin za stavu 2:0. Po změně stran si zápas domácí pohlídali a ještě navýšili skore na konečných 4:0.

Mladší žáci prodloužili vítěznou sérii

FK NEMILANY : FK SOKOL CHOMOUTOV   0:5 (0:1)

Mladší žáci předvedli v Nemilanech další skvělý výkon a hráli opět krásný fotbal. Uzemní převahu jsme přetavili ve vedení zhruba po dvaceti minutách hry. Po faulu domácích se dostáváme k rozehrání přímého kopu. Míč si z pětadvaceti metrů staví Martin Nastoupil a přízemní střelu propálí chumel hráčů před brankou, kde se míč zastaví až v síti u levé tyčky domácí svatyně. Gol naši hru uklidní a stabilizuje. Deset minut před koncem poločasu dochází k nepříjemnému střetu dvou našich hráčů, po kterém musí se zkrvaveným obličejem hřiště opustit Lukáš Rigo. Tento okamžik naši hru trošku rozhodí a do konce poločasu se nám nedaří kombinace a většinu balonů jen neefektivně nakopáváme. Ve druhé půli se L.Rigo po ošetření vrátil do hry a my čtyřmi góly znechutili domácím neděli. O branky se postarali P. Vodáček, zraněný Rigo a dvěma trefami dnes skvěle hrající Revenko. Mohlo být ještě veseleji, ale to by smolaři našeho týmu museli proměnit své vyložené šance. Díky třem bodům a prohře Náměště, jsme poskočili na druhé místo v tabulce.

Benjamínkům se další turnaj v Černovíře nepodařil a stále čekají na první výhru

Benjamínci mladší, skupina C1: Hráno pod pořadatelstvím Černovíra.

Účastníci: Slovan Černovír, Sokol Troubelice, TJ Medlov B, Sokol Chomoutov.

Výsledky: Černovír – Troubelice 6:2, - Medlov B 5:1, - Chomoutov 12:0. Troubelice - Medlov B 1:1, - Chomoutov 5:1. Medlov B - Chomoutov 4:1.

Tabulka 2. kola:

1. Slovan Černovír                   3          3          0          0          23:3                 9

2. Troubelice                           3          1          1          1            8:8                 4

3. TJ Medlov B                       3          1          1          1            6:7                 4

4. Chomoutov                         3          0          0          3            2:21               0

Tabulka po 2. kole:

2. TJ Medlov B                       6          2          2          2          13:17                 8

3. Troubelice                           6          2          2          2          17:26                 8

4. Chomoutov                         6          0          0          6            5:43                 0

Třetí turnaj se hraje pod pořadatelstvím TJ Medlov v Uničově v SO 15. října ve 10:00.