další anglický týden žáků

28.05.2011 09:53

Mladší žáci si doma zastříleli proti Přerovu

FK SOKOL CHOMOUTOV : PS PŘEROV   9:1(5:1)

Na domácí půdě jsme přivítali žáky z Přerova. Naši borci si zachovali slušnou formu z předchozího utkání. Zápas jsme odehráli v pohodovém tempu a také s docela slušnou produktivitou. Po poločase jsme vedli již pět jedna. V druhém poločase jsme dali ještě čtyři branky a vyhráli tak 9:1. Potěšila mě ovšem skutečnost že chlapci, kteří nedostávají tolik prostoru ve hře, ukázali také svoje kvality. Bravo kluci jen tak dále.

Branky: Beránek 2, Kučera 2, Vybíral 2, Nastoupil, Bazinek, Zedníček

Starší žáci potvrdili formu

FK SOKOL CHOMOUTOV : PS PŘEROV   3:0(2:0)

Zápasy proti Přerovu jsou již tradičně vždy bouřlivé a vypjaté. Před zápasem jsme si řekli jak hrát na velice dobře kombinujícího soupeře. S touto taktikou jsme se vypořádali i s vedoucím týmem soutěže a to na jeho půdě(Prostějov). Ze začátku jsme se hledali a soupeř se dostal do zakončení, ale postupem času jsme hru dostávali pod kontrolu. Marek Ondrejka otevřel skóre po své individuální akci. Soupeř byl naším gólem chvíli omráčen a jejich hra v ten moment byla trošku  rozháraná. Když už konečně soupeř nabral správný směr, tak je Ondrejka zase srazil zpátky na kolena. Marek zase skvělou akcí neméně skvěle zakončil. Do konce poločasu jsme byli lepším týmem. V druhé půlce hra změnila styl. Trenér hostů nabádal své svěřence k dohrávání soubojů. V druhé minutě Vraťa Švach vsítil naši třetí branku. To bylo na soupeře moc a uchýlil se ke zbytečným, nefér zákrokům, které jim přinesly pouze dvě žluté karty. Soupeř nám ukázal svou fotbalovost až v závěru. Po jejich rohových kopech to pokaždé volalo po gólu. Naštěstí pro nás se tak nestalo.